Home / Jeta / Kjo ngjarje të bën me lotë / 11-vjeçari vdiq dhe mjekët “iu hodhën” mbi trup, arsyeja do t’ju habisë
Kjo ngjarje të bën me lotë / 11-vjeçari vdiq dhe mjekët “iu hodhën” mbi trup, arsyeja do t’ju habisë

Kjo ngjarje të bën me lotë / 11-vjeçari vdiq dhe mjekët “iu hodhën” mbi trup, arsyeja do t’ju habisë

Kjo ngjarje të bën me lotë / 11-vjeçari vdiq dhe mjekët “iu hodhën” mbi trup, arsyeja do t’ju habisë

Liang Yaoyi, vetëm 11 vjeç vuante nga kanceri në tru. Kur ai shkoi në spital për t’u vizituar mjekët nuk i dhanë shpresa dhe i thanë se kanceri kishte avancuar në një fazë të pashërueshme.

Djaloshi i varfër nga Kina pasi dëgjoi që nuk kishte shpëtim bëri një deklaratë të fortë:

“Unë dua të dhuroj organet e mia të për ata që do të kenë nevojë!”.

Mëlçia dhe veshkat e tij iu dhuruan atyre që kishin nevojë për trasnplant organesh dhe kur Liang vdiq të gjithë mjekët e rrethuan trupin e tij të pajetë në formën e një harku lamtumire

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje