Home / Jeta / Kapet ‘mat’ në Rrugën e Kombit, makina e policisë lëviz në krah të kundërt
Auto Draft

Kapet ‘mat’ në Rrugën e Kombit, makina e policisë lëviz në krah të kundërt

Auto Draft

Pavarësisht se policët duhet të jenë të parët që të zbatojnë ligjin me përpikmëri, kjo gjë nuk mund të huhet për këtë rast.

Një video e cila po qarkullon n2ë rrjet tregon momentin, ku një makinë policie është duke ecur kundravajtje dhe me shpejtësi, duke vënë në rrezi jetën e qindra udhëtarëve të tjerë përgjatë autostradës në rrugn e ‘Kombit’ që lidh Kosovën me Shqipërinë./Kallxo.com.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje