Home / Jeta / Jetoj ne Zvicër dua te rahatoj ndonje djal nga Kosova t’ia bëj letrat jam 25 vjecare!

Jetoj ne Zvicër dua te rahatoj ndonje djal nga Kosova t’ia bëj letrat jam 25 vjecare!

Jam nje vajze 25 vjecare jetoj ne Zvicerr me saktesisht ne Bern, Jam qe 15 vite ketu dhe nje dite mendova qe te fejohem
sepse edhe mua me erdhi dita qe te jetoj jeten me nje fjale.
Dua te gjej nje djale nga Kosova dhe tia ndihmoje qe te dal nga kriza sepse aty ne kosove nuk ka asgje.
Gjithmone qe vi ne pushime me saktesisht ne vendin lindje Prishtine nuk ndjehem rahat sepse e shoh si behet jeta tje.
Mezi pres te kthehem ne Bern, Ketu punoj jam mjeke kam nje jete shume te rahatshme dhe kam rroge shume temire.
Ata djem qe deshirojne te njoftohen me mua ju lutem me njoftoni.
Te interesuar te lejne ne koment informacionet pastaj une i shikoj vet i beje add ne facebook
Per me teper shif videon me posht …

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje