Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Jeta

Java nis me diell dhe temperatura të larta

Sipas parashikimit të motit deri në mesjavë priten kthjellime dhe vranësira kalimtare gjatë paraditeve dhe mbrëmjeve por vranësirat bëhen të dukshme gjatë pasditeve kryesisht në ekstremin Verior dhe zonat Lindore ku do të ketë shira afatshkurtër.

Temperaturat mbeten thuajse pa ndryshime duke variuar nga 11°C vlera më e ulet gjatë mëngjeseve në juglindje deri 30°C maksimumi i mesdites në zonat e ulëta; pritet mbi 32°C maksimumi ne rang territori në zonat Shkodër – Lezhë.

28 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Sipas parashikimit të motit deri në mesjavë priten kthjellime dhe vranësira kalimtare gjatë paraditeve dhe mbrëmjeve por vranësirat bëhen të dukshme gjatë pasditeve kryesisht në ekstremin Verior dhe zonat Lindore ku do të ketë shira afatshkurtër.

Temperaturat mbeten thuajse pa ndryshime duke variuar nga 11°C vlera më e ulet gjatë mëngjeseve në juglindje deri 30°C maksimumi i mesdites në zonat e ulëta; pritet mbi 32°C maksimumi ne rang territori në zonat Shkodër – Lezhë.

28 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Java nis me diell dhe temperatura të larta Java nis me diell dhe temperatura të lartaRating: 5.0
To Top