Jeta

I vodhën me dhunë portofolin një qytetari, dy në pranga

Dy persona janë vënë në pranga në Mirditë pasi ditën e mërkurë dhunuan dhe më pas i grabitën paratë një personi.

Policia bën të ditur se në pranga ka vënë shtetasit Angjelin Perleka, 29 vjeç dhe Erjol Shtjefanaku, 32 vjeç, të dy banues në Mirditë.

Sipas policisë, këta shtetas ishin shpallur në kërkim pasi më datë 09.05.2018, në Rrëshen, i kanë vjedhur me dhunë portofolin ku brenda kishte rreth 200.000 lekë të reja, shtetasit N.Gj. duke e goditur fizikisht si dhe me mjete të forta.

10 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Dy persona janë vënë në pranga në Mirditë pasi ditën e mërkurë dhunuan dhe më pas i grabitën paratë një personi.

Policia bën të ditur se në pranga ka vënë shtetasit Angjelin Perleka, 29 vjeç dhe Erjol Shtjefanaku, 32 vjeç, të dy banues në Mirditë.

Sipas policisë, këta shtetas ishin shpallur në kërkim pasi më datë 09.05.2018, në Rrëshen, i kanë vjedhur me dhunë portofolin ku brenda kishte rreth 200.000 lekë të reja, shtetasit N.Gj. duke e goditur fizikisht si dhe me mjete të forta.

10 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . I vodhën me dhunë portofolin një qytetari, dy në pranga I vodhën me dhunë portofolin një qytetari, dy në prangaRating: 5.0
To Top