Jeta

Grabiti farmacinë në qendër tregtare, pranga 17-vjeçarit në Tiranë

Policia e Tiranës ka zbardhur grabitjen e ndodhur në një farmacie. Blutë e kryeqytetit kanë arrestuar 17 vjeçarin me iniciale R.N. si autorin e grabitjes.

I riu vodhi xhiron ditore të subjektit duke kërcënuar me thikë punonjësen e farmacisë, 27-vjeçaren me iniciale A.R.

“Menjëherë pasi ky shtetas është larguar nga vendi i ngjarjes me sasinë e vjedhur të lekëve është njoftuar policia dhe falë reagimit të shpejt dhe në kohë rekord të shërbimeve të policisë është bërë kapja e këtij shtetasi rreth 50 metra larg vendit të ngjarjes”, sqaron policia.

Materialet do t’i referohen Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Tiranë në ngarkim të shtetasit R. N., për veprën penale “Vjedhje me dhunë”.

31 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Policia e Tiranës ka zbardhur grabitjen e ndodhur në një farmacie. Blutë e kryeqytetit kanë arrestuar 17 vjeçarin me iniciale R.N. si autorin e grabitjes.

I riu vodhi xhiron ditore të subjektit duke kërcënuar me thikë punonjësen e farmacisë, 27-vjeçaren me iniciale A.R.

“Menjëherë pasi ky shtetas është larguar nga vendi i ngjarjes me sasinë e vjedhur të lekëve është njoftuar policia dhe falë reagimit të shpejt dhe në kohë rekord të shërbimeve të policisë është bërë kapja e këtij shtetasi rreth 50 metra larg vendit të ngjarjes”, sqaron policia.

Materialet do t’i referohen Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Tiranë në ngarkim të shtetasit R. N., për veprën penale “Vjedhje me dhunë”.

31 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Grabiti farmacinë në qendër tregtare, pranga 17-vjeçarit në Tiranë Grabiti farmacinë në qendër tregtare, pranga 17-vjeçarit në TiranëRating: 5.0
To Top