Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Jeta

Çmendet adoleshentja, do të martohet me “mumien”: Ne duhemi

Një adoleshente ka zbuluar se ajo është e vendosur të martohet me një kukull mumje pasi ka pasur një marrëdhënie ‘normale’ dhe ‘intime’ me të.

Felicity Kadlec, nga Massachusetts, thotë se ajo ka qenë në marrëdhënie me kukullën Kelly për tre vjet, pasi u është dhënë si dhuratë kur ajo ishte vetëm 13 vjeç.

Ajo përshkroi si ‘lidhje të vërtetë’ me Kelly – dhe madje e ka pasur emrin e kukullës tatuazh në krahun e saj.

Megjithatë, Felicity – i cili thotë se kishte të dashur në të kaluarën – pranoi se shumë njerëz nuk e kuptojnë marrëdhënien e tyre.

Felicity tha se i është dhënë kukulla si një dhuratë në moshën 13 vjeçare, por pohoi se duheshin tre vjet që marrëdhëniet e tyre të zhvillohej.

“Në moshën 16-vjeçare fillova të ndjeja për të, por ishte diçka që unë vazhdoja të përpiqesha ta mohoja.

Unë kam pasur të dashur në të kaluarën dhe kam menduar gjithmonë se unë isha e dashuruar me ta – por ata kurrë nuk më bënë të ndihem ashtu siç bëj tani”.

The post Çmendet adoleshentja, do të mart..

Loading...

Një adoleshente ka zbuluar se ajo është e vendosur të martohet me një kukull mumje pasi ka pasur një marrëdhënie ‘normale’ dhe ‘intime’ me të.

Felicity Kadlec, nga Massachusetts, thotë se ajo ka qenë në marrëdhënie me kukullën Kelly për tre vjet, pasi u është dhënë si dhuratë kur ajo ishte vetëm 13 vjeç.

Ajo përshkroi si ‘lidhje të vërtetë’ me Kelly – dhe madje e ka pasur emrin e kukullës tatuazh në krahun e saj.

Megjithatë, Felicity – i cili thotë se kishte të dashur në të kaluarën – pranoi se shumë njerëz nuk e kuptojnë marrëdhënien e tyre.

Felicity tha se i është dhënë kukulla si një dhuratë në moshën 13 vjeçare, por pohoi se duheshin tre vjet që marrëdhëniet e tyre të zhvillohej.

“Në moshën 16-vjeçare fillova të ndjeja për të, por ishte diçka që unë vazhdoja të përpiqesha ta mohoja.

Unë kam pasur të dashur në të kaluarën dhe kam menduar gjithmonë se unë isha e dashuruar me ta – por ata kurrë nuk më bënë të ndihem ashtu siç bëj tani”.

The post Çmendet adoleshentja, do të martohet me “mumien”: Ne duhemi appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Çmendet adoleshentja, do të martohet me “mumien”: Ne duhemi Çmendet adoleshentja, do të martohet me “mumien”: Ne duhemiRating: 5.0
To Top