Jeta

Çfarë po ndodh në Durrës? Trafik dhe gjendje kaosi në disa akse njëherësh

Çfarë po ndodh në Durrës? Trafik dhe gjendje kaosi në disa akse njëherësh
Loading...

Çfarë po ndodh në Durrës? Trafik dhe gjendje kaosi në disa akse njëherësh

Autostrada Durrës-Tiranë dhe akse tjera që lidhin Durrësin me qytete tjera jugore ka shfaqur probleme me trafikun si shkak i protestës së banorëve të zonës Arapaj kanë bllokuar pjesën e kryqëzimit te Plepat.Në redaksinë e JOQ.al kanë ardhur shumë denoncime këto orë të vona të pasdites pasi trafiku ka zaptuar rrugët dhe është krijuar një kaos. Dëgjohen ambulanca të shumta sipas qytetarëve dhe sirena policie po ashtu, e megjithatë trafiku vazhdon të jetë i rënduar. Siç mund ta shikoni në videot dhe fotot e mëposhtme është vërtet nj situatë kaosi, por edhe banorët që protestojnë kanë të drejtë në kërkesën e tyre. Ndoshta kjo ishte forma e vetme që dikush ta dëgjojë problemin e tyre me shpresën se do zgjidhet.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Çfarë po ndodh në Durrës? Trafik dhe gjendje kaosi në disa akse njëherësh Çfarë po ndodh në Durrës? Trafik dhe gjendje kaosi në disa akse njëherëshRating: 5.0
To Top