Home / Jeta / As në punë e as në internet: Vendi ku do ta takoni fatin e jetës
As në punë e as në internet: Vendi ku do ta takoni fatin e jetës

As në punë e as në internet: Vendi ku do ta takoni fatin e jetës

Nëse jeni duke kërkuar fatin e jetës tash e një kohë, atëherë keni qenë duke kërkuar në vende të gabuara.

Por nuk keni faj, fundja fundit, askund nuk ekziston një udhëzues që tregon se ku duhet ta kërkojmë dashurinë, transmeton Telegrafi.

As në punë e as në internet: Vendi ku do ta takoni fatin e jetës
As në punë e as në internet: Vendi ku do ta takoni fatin e jetës

Mirëpo, një hulumtim i fundit duket se e ka zgjidhur këtë problem, sepse e ka zbuluar vendim më të zakonshëm ku njerëzit takohen me shpirtin binjak.

Sipas anketimit, britanikët janë të prirë ta takojnë dashurinë e jetës në ndonjë organizim social sesa në punë ose përmes internetit.

Anketimi, i kryer me 2,000 britanikë, ka zbuluar se një pjesë e madhe e çifteve të martuara ishin takuar për herë të parë kur kishin dalë të gjithë miqtë së bashku dhe ishin njoftuar aty.

Një në pesë çifte janë takuar përmes punës, ndërsa një në dhjetë çifte janë martuar me dashurinë e shkollës së mesme.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje