Home / Bota / Princ Harry dhe Meghan Markle i thonë ‘po’ njëri-tjetrit (Foto)

Princ Harry dhe Meghan Markle i thonë ‘po’ njëri-tjetrit (Foto)

Princ Harry dhe Meghan Markel i thanw “po” njwri-tjetrit. Meghan u shfaq e mrekullueshme me fustanin e bardhë.

Princi është emocionuar kur ka parë nusen e tij të veshur me fustanin e bardhë. “Dukesh e mrekullueshme”, i tha Harry bashkëshortes së tij.

Nusja u shoqërua në altar nga vjehrri i saj Princ Charles.

1200 persona janë ftuar në oborrin e Kështjellës Windsor, ndërsa miliona të tjerë po e ndjekin përmes televizionit.

1 of 619 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje