Bota

Orgji me vajzat seksi të elitës siriane/ Historia e jashtëzakonshme e spiunit izraelit me 17 të dashura (FOTO)

Familja e agjentit të Mosadit, Eli Cohen kanë rrëfyer sot historinë e vërtetë të njeriut që frymëzoi Sacha Baron Cohen në filmin e ri, Netflix.

Në film agjenti i jashtëzakonshëm izraelit interpretohet nga Sasha Baron Cohen dhe shfaqet si një James Bond me 17 të dashura i cili kishte furnizuar Izraelin me informacione shumë të vlefshme duke organizuar orgji sekrete me vajzat seksi të parisë siriane.

Por karriera e jashtëzakonshme e Cohen u ndërpre në vitin 1965, kur u kap në damask dhe u ekzekutua./Marrë nga Daily Mail

Gazeta SHQIP

Loading...

Familja e agjentit të Mosadit, Eli Cohen kanë rrëfyer sot historinë e vërtetë të njeriut që frymëzoi Sacha Baron Cohen në filmin e ri, Netflix.

Në film agjenti i jashtëzakonshëm izraelit interpretohet nga Sasha Baron Cohen dhe shfaqet si një James Bond me 17 të dashura i cili kishte furnizuar Izraelin me informacione shumë të vlefshme duke organizuar orgji sekrete me vajzat seksi të parisë siriane.

Por karriera e jashtëzakonshme e Cohen u ndërpre në vitin 1965, kur u kap në damask dhe u ekzekutua./Marrë nga Daily Mail

Gazeta SHQIP

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Orgji me vajzat seksi të elitës siriane/ Historia e jashtëzakonshme e spiunit izraelit me 17 të dashura (FOTO) Orgji me vajzat seksi të elitës siriane/ Historia e jashtëzakonshme e spiunit izraelit me 17 të dashura (FOTO)Rating: 5.0
To Top