Bota

Nga Dukesha e Britanisë te ‘princesha’ e Trump/ Paradë e “çmendur” miliarderësh në dasmën luksoze në Romë (Foto)

Loading...

Roma priti disa nga njerëzit më të rëndësishëm të botës. Dukesha Meghan Markle dhe princi Harry morën pjesë në dasmën luksoze të mikeshës së tyre. Por, vëmendja e mediave britanike ishte te fustani i Dukeshës.

Meghan kishte veshur një fustan të “Valentino”, i cili kushton 13 mijë dollarë, ndërsa princi dukej mjaft ‘shik’ me një kostum të zi.

E ftuar në dasmë ishte edhe e bija e Donald Trump, e cila si gjithmonë mahniti me veshjen e saj të veçantë.

Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj, Jared Kushner mbërritën në Romë për të marrë pjesë në dasmën e mikeshës së tyre Misha Nonoo me manjatin e naftës Mikey Hess.

Në eventin VIP gjendeshin edhe personazhe të njohura si Katy Perry, Orlando Bloom, James Corden, Karlie Kloss, Paul McCartney etj.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nga Dukesha e Britanisë te ‘princesha’ e Trump/ Paradë e “çmendur” miliarderësh në dasmën luksoze në Romë (Foto) Nga Dukesha e Britanisë te ‘princesha’ e Trump/ Paradë e “çmendur” miliarderësh në dasmën luksoze në Romë (Foto)Rating: 5.0
To Top