Bota

Londër, zjarr masiv në hotelin luksoz (Foto+Video)

Një hotel luksoz në Londër është përfshirë nga flakët. Mediat britanike raportojnë se 120 zjarrfikës janë duke luftuar me flakët.

Hoteli sapo ka përfunduar rinovimin më të kushtueshëm të bërë në historinë e tij 115-vjeçare. Inaugurimi i tyre u bë më 29 maj.

Re të mëdha tymi janë shpërndarë menjëherë. Ende nuk dihen shkaqet dhe nëse ka persona të lënduar.

1 of 3

http://video.dailymail.co.uk/video/mol/2018/06/06/673500662849124650/640x360_MP4_673500662849124650.mp4
6 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Një hotel luksoz në Londër është përfshirë nga flakët. Mediat britanike raportojnë se 120 zjarrfikës janë duke luftuar me flakët.

Hoteli sapo ka përfunduar rinovimin më të kushtueshëm të bërë në historinë e tij 115-vjeçare. Inaugurimi i tyre u bë më 29 maj.

Re të mëdha tymi janë shpërndarë menjëherë. Ende nuk dihen shkaqet dhe nëse ka persona të lënduar.

1 of 36 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Londër, zjarr masiv në hotelin luksoz (Foto+Video) Londër, zjarr masiv në hotelin luksoz (Foto+Video)Rating: 5.0
To Top