Bota

I riu vdes gjatë propozimit nënujor për martesë (VIDEO)

Një i ri amerikan është mbytur ndërsa i propozonte të dashurës së tij nën ujë gjatë pushimeve në Tanzani. Steven Weber dhe e dashura e tij, Kenesha Antoine, po qëndronin në një kabinë të zhytur në Resortën Manta, pranë ishullit Pemba.

Pamjet filmike e tregojnë Weberin e zhytur nën ujë për t’i kërkuar partneres të martohej me të. Në videon e realizuar nga Antoine nga brenda kabinës, shihet Weber sesi ngjesh pas dritares një shënim të shkruar me dorë, dhe nxjerr pastaj unazën e martesës.

Duke konfirmuar vdekjen e tij, në një postim në Facebook, vajza tha se “kurrë nuk doli nga ato thellësi”. Kur stafi i resortit mbërriti në vendgjarje, për Weberin ishte shumë vonë e nuk mund të bëhej më asgjë.

3chttps://www.youtube.com/watch?v=kt6q2dNq-3c

Loading...

Një i ri amerikan është mbytur ndërsa i propozonte të dashurës së tij nën ujë gjatë pushimeve në Tanzani. Steven Weber dhe e dashura e tij, Kenesha Antoine, po qëndronin në një kabinë të zhytur në Resortën Manta, pranë ishullit Pemba.

Pamjet filmike e tregojnë Weberin e zhytur nën ujë për t’i kërkuar partneres të martohej me të. Në videon e realizuar nga Antoine nga brenda kabinës, shihet Weber sesi ngjesh pas dritares një shënim të shkruar me dorë, dhe nxjerr pastaj unazën e martesës.

Duke konfirmuar vdekjen e tij, në një postim në Facebook, vajza tha se “kurrë nuk doli nga ato thellësi”. Kur stafi i resortit mbërriti në vendgjarje, për Weberin ishte shumë vonë e nuk mund të bëhej më asgjë.

3chttps://www.youtube.com/watch?v=kt6q2dNq-3c

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . I riu vdes gjatë propozimit nënujor për martesë (VIDEO) I riu vdes gjatë propozimit nënujor për martesë (VIDEO)Rating: 5.0
To Top