Bota

Gjenova, ja momenti i shembjes së urës: O Zot, o Zot! (Video)

Pamjet e rrëzimit të urës në Gjenova të Italisë po bëjnë xhiron e uebit. Në video dëgjohet një person që ulëret i shokuar nga ajo cfarë po sheh: “O Zot! O Zot!”, – dëgjohet të thotë ai.

Videoja tregon si rrëzohet një pjesë e strukturës së urës, ku deri tani kanë humbur jetën 22 persona dhe janë plagosur me dhjetëra të tjerë.

14 gusht 018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Pamjet e rrëzimit të urës në Gjenova të Italisë po bëjnë xhiron e uebit. Në video dëgjohet një person që ulëret i shokuar nga ajo cfarë po sheh: “O Zot! O Zot!”, – dëgjohet të thotë ai.

Videoja tregon si rrëzohet një pjesë e strukturës së urës, ku deri tani kanë humbur jetën 22 persona dhe janë plagosur me dhjetëra të tjerë.

14 gusht 018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gjenova, ja momenti i shembjes së urës: O Zot, o Zot! (Video) Gjenova, ja momenti i shembjes së urës: O Zot, o Zot! (Video)Rating: 5.0
To Top