Bota

Bombë në restorantin indian në Kanada, 15 të plagosur

Të paktën 15 persona kanë mbetur të plagosur, tre në gjendje shumë të rëndë nga shpërthimi i një bombe artizanale në një restorant indian në Mississauga, Ontario, në Kanada.

Lajmi bëhet i ditur nga CNN, i cili raporton se hetuesit janë vënë në ndjekje të dy personave me fytyrë të maskuar, të cilët dyshohen se kanë vendosur bombën dhe më pas janë larguar.

25 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Të paktën 15 persona kanë mbetur të plagosur, tre në gjendje shumë të rëndë nga shpërthimi i një bombe artizanale në një restorant indian në Mississauga, Ontario, në Kanada.

Lajmi bëhet i ditur nga CNN, i cili raporton se hetuesit janë vënë në ndjekje të dy personave me fytyrë të maskuar, të cilët dyshohen se kanë vendosur bombën dhe më pas janë larguar.

25 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bombë në restorantin indian në Kanada, 15 të plagosur Bombë në restorantin indian në Kanada, 15 të plagosurRating: 5.0
To Top