Home / Blog Listpage 11

Blog List

 

‘Sarpit’ nuk i ndahen skandalet, zihet me të dashurën në publik

Aktori turk Çagatay Ulusoy i njohur për rolin e Sarp në serialin i “Infiltruari, kohët e fundit e ka fituar vëmendjen mediatike vetëm me ngjarje negative.Pasi u arrestua me akuzën e përdorimit të drogës një tjetër skandal në jetën private është zbuluar.Çagatay Ulusoy prej disa kohësh është lidhur me Duygu Sarisin, me të cilën njohja ka ndodhur në xhirimet e serialit ‘Infiltruari’.ImagePara pak kohësh u ndanë, ndërsa së fundmi janë rilidhur.Mediat turke kanë zbuluar se gjatë një feste mes miqsh, dy të rinjtë janë grindur keq, pasi aktori e injoronte vazhdimisht të dashurën e tij dhe ajo ka shpërthyer në skena xhelozie.Dy të rinjtë janë larguar nga festa menjëherë pas debatit.The post ‘Sarpit’ nuk i ndahen skandalet, zihet me të dashurën në publik appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Dalin foto intime, Kim i hap këmbët shqiptarit

Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon përgatitjet për daljet e saja në tapetin e kuq.Po ashtu të gjithë e dimë rolin e vështirë që ka Mario për tu kujdesur për pamjen e Kim.Ai së fundmi ai ka publikuar disa foto duke u shprehur: “Desha të shpërndaja disa fotografi nga prapaskena e dukjeve të mia të preferuara që kemi bërë në vitin 2016.Këtu mund të shihni paksa nga ajo që ndodh në realitet para daljeve në tapetin e kuq.Kur një femër ka nevojë për makiazh trupor, unë duhet të punoj.Punë e vështirë”, ka thënë ai me shaka.The post Dalin foto intime, Kim i hap këmbët shqiptarit appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

As Xhensila as Ajka! Bes Kallaku habit me deklaratën: ‘’Lumturia më e madhe është kur…’’

Vetëm para pak ditësh erdhi në jetë vogëlushja e tij Ajka dhe tashmë po të mendojmë se në çfarë konsiston lumturia e Bes Kallakut, fakti se ai tashmë është berë baba duket se është përgjigjia me më shumë peshë për këtë dilemë.Sigurisht që Besi është i lumtur që ka dy vajza super të ëmbla si Xhensila Myrtezaj dhe vogëlushja e tij Ajka, por ka raste kur lumturia për aktorin e famshëm ka edhe pamje tjetër.Këtë e ka treguar vetë ai me një postim në Instagram, teksa në një foto tipike të stilit të Besit shihen patate të skuqura, domate, djath dhe një kriko birre.“Lumturia më e madhe është kur njeriu kënaqet me aq sa ka djath , domote , patate”, shkruan Bes Kallaku në foton e postuar./intv.al/The post As Xhensila as Ajka! Bes Kallaku habit me deklaratën: ‘’Lumturia më e madhe është kur…’’ appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Dasmorët thyejnë urdhrin dhe nxjerrin videon/ Valle popullore dhe lule rozë në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Ndonëse u përpoqën që ceremonia e tyre të ishte tërësisht private, duket se Sara dhe Ledioni nuk ja kanë dalë plotësisht. Thuhet madje se ata i kanë porositur të ftuarit të mos publikojnë imazhe nga dasma e tyre në rrjetet sociale.Por duket se dikush e ka thyer “urdhrin” dhe nga martesa e tyre luksoze në Como ka dalë tashmë edhe një video, publikuar nga Iconstyle. Ndonëse e filmuar në errësirë dhe pa identifikuar shumë të ftuarit që gjenden aty, videoja sjell një moment nga kërcimi i një valleje tiranase, me muzikën e Artiola Toskës.Edhe pse jo shumë e qartë, në video shihet dekori dhe lulet e shumta që dominojnë ambjentin, ndërsa ngjyra temë e ceremonisë është roza.The post Dasmorët thyejnë urdhrin dhe nxjerrin videon/ Valle popullore dhe lule rozë në dasmën e Sarës dhe Ledionit appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë”

Ashtu si motra e saj Enca edhe Uindi Haxhia e ka gjetur të udhës të bëhet e famshme duke treguar format seksi edhe pse nuk ka ndonjë talent specifik.Shpesh me postimet në Instagram, bukuroshja i provokon të gjithë duke publikuar poza hot dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.E veshur vetëm me robdishan dhe duke mbajtur jastëkun mes këmbëve, Uindi ka shkruar si përshkrim të fotos: “Duhet te ishe ti ne vend te jastëkut”.Por ky postim mesa duket i ka bërë fansat që të tallen dhe disa prej tyre kanë vendosur t’i japin kritika e këshilla të forta.Duhet te ishe ti ne vend te jastekut…A post shared by UindiHaxhia (@itsuindi) on Aug 13, 2018 at 9:51am PDTPër më shumë dy prej fansave që mesa duket e kanë prekur në tela me komentet e tyre, Uindi ja ka fshirë komente dhe ka lënë vetëm përgjigjet e saj si komente në foto./intv.al/Kliko mbi foto te shohesh komentet!The post Pozoi me jastëkun në mes të këmbëve, ndjekësit e bëjnë për ”ujë të ftohtë” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Nofkat qesharake që pjestarët e familjes mbretërore kanë për njëri-tjetrin

Ne mund t’i njohim ata si Princi Harry dhe Meghan Markle dukesha e Sussexit , por këta të dy sigurisht që nuk e thërrasin njëra-tjetrin me titujt e tyre formalë. Si të gjithë njerëzit e thjeshtë dhe pjestarët e familjes mbretërore kanë nofka e shkurtime emrash me përkëdheli.Sipas Hello Magazine, Harry nuk është treguar tejet kreativ me nofkën që ka zgjedhur pasi e quan gruan e tij thjesht Meg, një shkurtim i emrit të saj të gjatë ndërsa ajo e thërret Haz. Duket se më kreativi në familjen mbretërore është Princi Charles i cili ka zgjedhur ta thërrasë nusen e re sipas metalit më të fortë natyral në tokë, tungsten.Ndërkohë, Hello raporton se shokët e thërraësin Princit Harry “Spike” sipas emrit të llogarisë së fshehtë që kishte në facebook para katër vitesh. Revista gjithashtu raporton se miqtë e Harry-it i drejtoheshin atij dh me nofkën Harry Potter. Goxha me humor apo jo… CosmopolitanThe post Nofkat qesharake që pjestarët e familjes mbretërore kanë për njëri-tjetrin appeared first..

Lexone

David Beckham rrëfen sekretin ‘turpërues’! Mbushte të brendshmet me…

David Beckham mbushte të brendshmet e tij me çorape për setet fotografike të Armani Underwear , të paktën kështu deklaron komediani James Corden.James ka treguar se ai zbuloi sekretin e futbollistit të njohur kur ai po realizonte një set fotografik të ngjashëm me atë të Beckham për revistën Heat.Komediani tha se futbollisti e telefonoi atë për t’i rrëfyer “sekretin turpërues”.“Davidi më tha se fuste më shumë çorape në të brendshmet e tij se sa unë”, ka rrëfyer James.Me siguri kjo ka qenë një shaka e humoristit, ashtu si ai e ka zakon, ose mund të ketë ndodhur vërtetë. Për këtë do të na duhet një deklaratë nga David, por gjithsesi na duket kaq qesharake!The post David Beckham rrëfen sekretin ‘turpërues’! Mbushte të brendshmet me… appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

8 sekretet më interesante të femrave. Erdhi koha të zbulohen!

Në një lidhje sekretet janë gjithmonë të pranishme. Në këtë artikull, intv.al ju sjell të fshehtat që femrat i mbajnë meshkujve.1. Kur ju largoheni, ato flenë me këmishën tuaj Femrat mundohen t’jua fshehin këtë fakt, prandaj kur ata largohen bëjnë këtë gjë. Nuk duan të bien në sy që i merr malli, prandaj sa largoheni nga femrat, ato marrin diçka tuajën dhe e mbajnë pranë. 2. Nuk ju thonë me sa meshkuj kanë fjetur Femrat në varësi të karakterit të tyre, në përgjithësi e kanë siklet të thonë të vërtetën në lidhje me të kaluarën e tyre seksuale. 3. Ka kërkuar informacion në internet për ju Femrat duan të jenë të sigurta, për mashkullin që kanë në krah. Nuk jua thonë se më përpara kanë bërë kërkime për ju. 4. Kur bie në dashuri me ju, i ikën oreksi Meshkujt duhet të dinë, sipas intv.al se në shumicën e rasteve, femrave i ikën oreksi kur bien në dashuri. Ato nuk do jua shprehin këtë gjë, prandaj tregohuni të vëmendshëm. 5. Nuk jua tregon se ka nevojë të depilohet Femrat janë të kujdesshme..

Lexone

Loja me thikë gjatë seksit i shkaktoi vdekjen kësaj vajze

Një burrë u dënua me 6 vjet burg pasi u shpall fajtor pasi goditi me thikë një grua gjatë “aktivitetit të çuditshëm seksual”, të cilat çuan në vdekjen e saj.Jason Gaskell, 24 vjeç, nga Mildane, Hull, ndërpreu arterjen karotide të Laura Huteson dhe venat jugore me një thikë, ndërsa kishte marrëdhënie seksuale me 21 vjeçaren në shtëpinë e tij në Hull më 27 shkurt. Ai u deklarua fajtor me një akuzë për vrasje.Gjatë dënimit, gjyqtari Jeremy Richardson tha: “Në terma të thjeshtë ju vratë në mënyrë të paligjshme një grua me të cilën keni pasur marrëdhënie seksuale duke e goditur atë përmes qafës gjatë aktivitetit seksual të dhunshëm dhe të sadomazokist”.“Rreziku i goditjes së viktimës ishte i dukshëm dhe kjo ndodhi. Ju keni marrë atë rrezik me vetëdije dhe me dashje dhe keni paguar një çmim të tmerrshëm. Çmimi i paguar, nga Laura Huteson, ishte pafundësisht më i madh. Ajo ka vdekur.”Gjatë gjykimit, Sheffield Crown Court dëgjoi se si çifti, i cili ishte takuar vetëm atë ditë, kishte p..

Lexone

Zbuloni çfarë ka rezervuar Horoskopi për ju, kjo është shenja më me fat për sot

Ky është horoskopi për ditën e martë, 14 Gusht 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.DashiKjo e martë do të jetë një ditë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Për ata që janë në një lidhje, gjërat mes jush do shkojnë më së miri dhe nuk do keni çfarë të kërkoni më shumë nga partneri. Beqarët duhet të dalin sa më shumë e të argëtohen nëse duan të gjejnë personin e përshtatshëm. Në planin financiar do jeni më të organizuar dhe gjendja paraqitet relativisht e mirë.DemiDitë plot ngjyra do jetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Pranë partnerit/es do përjetoni kënaqësi të paimagjinueshme. Beqarët nuk duhet të jenë shumë impulsivë sepse mund të bëjnë gabime të pafalshme e me pasoja për të ardhmen. Me shpenzimet duhet të jeni pak të arsyeshëm dhe gjendja e financave nuk ka për të qenë e keqe.BinjakëtNjë ditë e keqe për Binjakët. Sot priten konflikte të njëpasnjëshme me partnerin/..

Lexone